דף מכירה חדש משתפ 3.0

- לזמן מוגבל - 

יוסי ובן קליין מציגים: 

תוכנית ההכשרה והליווי שתיקח אותך יד ביד, ותראה לך כיצד להפוך את האינטרנט לכסף, את הלקוחות למשלמים וכמובן איך לייצר נכס אינטרנטי מניב.

 תגיד...

מה אם היינו אומרים לך שעד סוף העמוד הזה, אתה תגלה למה אין לך ברירה אלא, ליצור מקור הכנסה נוסף של לפחות 6,500 ש"ח,  

וגם לייצר את הזמן שיאפשר לך להנות מהם.

היית ממשיך לקרוא? 

356 משכורות כדי שמשפחה ממוצעת תרשה לעצמה לגור בבית משלה!

ואם זה לא מספיק...  

ובנוסף...  

גידול ילד אחד עולה כמליון שקלים עד גיל 18!

אם הגעת עד לכאן, ככל הנראה הבנת את הצורך במקור הכנסה נוסף שיזרום ישירות אל חשבון הבנק שלך.

בטח גם אתה גדלת על מציאות מדומה שבה, אתה הולך לבית ספר, משם לתיכון, שואף לסיים בהצטיינות,

ממשיך לאוניברסיטה ועם סיום התואר מצפה ששוק העבודה פשוט יחכה להעסיק אותך, לשלם לך ולעזור לך להגשים את כל חלומותיך: דירה יפה, רכב, חופשה פעמיים בשנה ועוד...

עולם מושלם, לא...?  

אבל המציאות האכזרית והכואבת היא, שמשנה לשנה יוקר המחיה ממשיך לטפס,

ואנחנו...?

ממשיכים להרוויח את אותו שכר, והמשמעות היא - שאנחנו מרשים לעצמנו פחות ופחות, ובמקביל עובדים יותר ויותר.  

רק שתדע, כאב הלב שלך מיותר...  

בניגוד למה שהיה נהוג לחשוב עד השנים האחרונות, הכסף הגדול לא נמצא בעולם ההייטק או הרפואה.  

כיום, התחום השולט הוא עולם הדיגיטל, אבל כשמדובר במקור הכנסה, לא רק שהוא שולט, אלא דורס כל תחום מתחרה מבלי להביט לאחור לרגע.  

והחלק היפה...?  

שזה התחום היחיד שתוך שלושה חודשים, אתה יכול לייצר מקור הכנסה קבוע.  

ובשנה אחת של עבודה...?  

אתה תהייה הבוס של עצמך, מכל מקום שרק תבחר בעולם.  

אנחנו לא אומרים שזה קל, אנחנו לא אומרים שאין צורך לעבוד..  

אנחנו רוצים שתבין,

כי קיימת שיטה שאם יודעים לנצל ולייעל אותה, יחד עם הליווי הנכון, עם האנשים הנכונים, שכבר עשו ועושים זאת עד היום, היא תוביל אותך לאיכות החיים שתמיד חלמת עליה.  

*כנראה שבשנה לא תקנה פרארי, אבל בהחלט תקבל את הידע, ההכוונה והליווי שיובילו אותך לשם*

לייצר כמה שיותר כסף בכמה שפחות זמן

זה הרגע שלך!

תפוס את ההזדמנות הנדירה שאתה הולך לקבל עכשיו, בשתי ידיים... ואפילו תקרא את זה פעמיים

אם הרגשת שיש בעולם הזה יותר, אבל אתה לא מצליח להשיג אותו,  

אם פשוט בא לך לחיות באיכות חיים גבוהה יותר ולא להתבייש בזה...  

תוכנית ההכשרה והליווי שלנו - המשת"פ - תלמד ותלווה אותך, כיצד האינטרנט עומד להפוך אותך לאדם שתמיד חלמת להיות, להגשים את כל החלומות שלך ולחיות את הלייפסטייל שמגיע לך.

אז איך זה עובד?

1. אתה בוחר לקדם מוצר או שירות ברשת שותפים  

2. בוחר בשיטה השיווקית המתאימה לקידום המוצר  

3. יוצר את התנועה סביב המוצר בשיטת המשת"פ  

4. גורף את הרווחים  

5. והבונוס: עם השיטה הזאת תייצר בנוסף נכס אינטרנטי ייחודי שידאג לך לתזרים מזומנים אוטומטי

אז... איפה אנחנו כיום?  

חצי שנה מאז המחזור האחרון שלנו, ולאחר שעברו את ההכשרה והליווי הייחודיים שלנו שהביאו למעלה מ- 70% מהתלמידים ליצירת הכנסה נוספת תוך שלושה חודשים.  

הבנו משהו אחד...  

והאחד הזה הוא כל כך גדול שהוא שינה את כללי המשחק בתחום ההצלחה בשיווק השותפים.  

וזה השילוב של הידע השיווקי שצברנו, השיטות הייחודיות שפיתחנו, כחלק בלתי נפרד מתכנית הליווי שלנו. תכנית ליווי שההוגים שלה, חיים את תחום שיווק השותפים יום ולילה.

תכנית ליווי שתיקח אותך יד ביד בדרך אל הדולר הראשון שלך בדיגיטל ומשם עד (השמיים הם הגבול).  

  תראה, 

אתה עומד לקבל את המפתח הסודי למרצדס של עולם השיווק, שהמטרה היחידה שלו, היא לא לעשות כסף,  

אלא,  

לאפשר לך את החיים שתמיד חלמת עליהם, וגם להנות מהם.  

ועכשיו,  

אני הולך לפרוש בפניך את השטיח האדום להצלחה שלך בתחום: עשיית הכסף מהאינטרנט.  

אז קח נשימה עמוקה וצלול איתנו לשורות הבאות:

- לזמן מוגבל - 

המשת"פ :: 3.0 תכנית ההכשרה והליווי

הקורס הזה הולך לתת לך כלים להצלחה בחיים ולשבור את השגרה המייאשת.

הליווי

מרגע כניסתך לתוכנית ההכשרה, תקבל גישה לכל הקבוצות הסגורות והסודיות שלנו:

מערך מנטורים

מערכת תמיכה במייל

קבוצת ווצאפ סגורה

קבוצת פייסבוק סגורה

תוספת הארנק השמן

קורס הוידאומט בקורס זה אתה עומד ללמוד כיצד יוטיוב יכול להכניס כסף בצורה פסיבית מבניית סרטונים קיימים שאליהם תלמד להביא תנועה אורגנית ולייצר כסף ממוצרי מאפיליאייט. 

קורס המגרסה בקורס זה אתה תלמד איך לייצר הכנסה משיווק בווצאפ. איך ליצור קהל ולשווק לו מוצרי אפיליאייט קלאסיים. מדובר בקורס המדריך צעד אחר צעד איך לבנות קמפיין שיווקי בווצאפ.

סילבוס התכנית 10 מודולים פרקטיים

מודול 1: נכנסים לעניינים בשבוע הראשון אנחנו הולכים להכיר קצת, להבין מה אנחנו הולכים ללמוד לאורך הקורס, לדבר על המבוא לשיווק שותפים ולהבין איך העולם הזה עובד, איך באמת להיות משווק מצליח מול כל השאר. נלמד את כל המושגים וההסברים שאתה צריך לדעת לפני שיוצאים לדרך, כאלה שילוו אותך לכל אורך הדרך החדשה. נכיר מהן רשתות שותפים ונבין איך עובד התהליך מול רשת השותפים. בסוף המודול תקבל שעורי בית

מודול 2: רשתות שותפים במודול זה נכיר את רשתות השותפים הקיימות בחו"ל ובארץ. נבצע הרשמה לרשתות שותפים, נבחר נישות שמתאימות לנו ושבהן אנחנו מעוניינים לקדם מוצרים. נבדוק את כל הסטטיסטיקות לכל הצעה ונבין איך לבחור את ההצעה הכי טובה לקידום. נלמד איך ומתי מקבלים את הכסף, כמה הצעות ניתן להריץ במקביל ונכיר את כל הנישות שיתן לבחור בהן. בסוף המודול תקבל שיעורי בית 

מודול 3: טראפיק (תנועה) מודול טיפה כבד ובו אתה הולך להבין איך לעשות כסף מפייסבוק, איך להביא תנועה אורגנית, כלומר, תנועה של אנשים בחינם ותנועה של אנשים בתשלום. תלמד לייצר מודעות ממומנות תחת הפלטפורמה הגדולה ביותר לפרסום ותבין איך מודעות צריכות להיראות. תלמד לפתוח דפים עסקיים על מנת ליצור מודעות מפוצצות. תלמד לפרסם בצורה אורגנית (חינמית) ובצורה ממומנת בגוגל, על ידי המערכת שלהם: גוגל אדוורדס. תלמד להביא תנועה אורגנית ותנועה ממומנת מיוטיוב ע"י סרטונים ומודעות ותלמד איך להקים פרסומות בחלונות קופצים, שם התנועה הזולה ביותר והגדולה ביותר. מדובר על מודול קצת כבד יחסית לעומת השאר ולכן סביר להניח שאחריו כבר תייצר את הדולר הראשון בשיווק שותפים. בסוף המודול תקבל שיעורי בית 

מודול 4: דפי נחיתה ומערכות דיוור לאחר שקיבלת מושג איך מתחילים בשיווק שותפים ולאחר שהבנת איך רשתות שותפים עובדות, הגיע הזמן להבין איך מעלים הילוך ותופסים תאוצה. בשבוע זה נתחיל לייצר דפי נחיתה לצורך בניית משפך שיווקי שיכניס כסף באופן מעגלי, על מנת להפוך את הסיפור למעגל שרק מייצר כסף מבלי להוציא אותו. נסביר על מערכות דיוור, למה צריך אותן, במה הן עוזרות לך ואיך לתפעל אותן. תלמד לבנות דפי נחיתה מקצועיים, ולהפעיל משפך שיווקי, כלומר, להכניס אנשים אל רשימת התפוצה שלך על מנת למכור להם מוצרים. בנוסף תלמד לבנות דפי נחיתה במערכת שפותחה על ידינו, שתעזור לך ליצור דפי נחיתה בכמה שניות בודדות. נראה לך דוגמאות לדפי נחיתה איכותיים. בסוף המודול תקבל שיעורי בית 

מודול 5: פרקטיקה את המודול הזה, לא תקבל בשום מקום אחר. את המודול הזה בנינו מ - 0 - במיוחד בשבילך. קמפיין שיווק פרסומי ברשת שותפים נבחרת שבו אתה יושב מרותק למסך! המודול החשוב ביותר בשבילך. אם מסיבה מסוימת היית עצלן בכדי לייצר בעצמך את הכסף, או לחילופין לא היה לך זמן והגעת כבר לפתיחת מודול 5 - כאן, אתה פשוט מעתיק תהליך עובד שמכניס לך כסף. במודול זה תראה בניית קמפיין ברשת שותפים ותצפה בתהליך מ – א' ועד ת'. בחירת נישה, בחירת הצעה, התחלת תהליך פרסום ממומן ואורגני, הבאת תנועה אלייך לרשימת התפוצה, מכירת מוצר זול ועד לדולרים הראשונים. כל התהליך שחייב לקרות אצל כל אחד ואחת מכם. בסוף המודול תקבל שיעורי בית 

מודול 6: נכסים מתקדמים במודול זה כבר נדבר על השלב הבא בשיווק שותפים, בו אנחנו מתחילים להבין מה זה נכס שמניב לנו הכנסה פסיבית וקבועה, נדבר על רשימות דיוור ומה אפשר לעשות איתן. נבין לעומק איך אנחנו מכניסים אנשים לנכס שלנו, אל רשימת הדיוור שלנו, על אסטרטגיות להכניס אנשים בלי מאמץ כלשהו אל הרשימה שלנו ואיך לאחר מכן להעביר אותם במעגל שמייצר הכנסה יציבה, נלמד מה זה פאנל בסיסי (משפך שיווקי) ונסביר איך להכין את עצמנו לקבלת הקהל ולא סתם קהל, קהל שמעריץ אותנו וקונה כל דבר שנמכור לו. בסוף המודול תקבל שיעורי בית

מודול 7: דיוורי זהב במודול זה תבין איך להפוך את כל מה שלמדת להכנסות הזויות ממכירת מוצרי מידע לרשימות הדיוור שיצרת. איך במייל בודד תייצר 1000 שקלים ויותר, תלמד את הכללים שאתה צריך לדעת לפני הכניסה לעולם הדיוור. תבין את הצעד הבא שלך בתור משווק בעולם האינטרנט. במודול זה נכין אותך יחד איתנו לשיווק אגרסיבי של מוצרי מידע תחת דיוורי זהב. מדובר בתחום רווחי מאוד בתת נישה של שיווק שותפים.

מודול 8: אווטאר וכתיבה שיווקית מודול המכשיר אותך בכתיבה שיווקית ו"קניית" הלקוחות. נוסחת ההשפעה והשכנוע אותה אתה חייב ללמוד כדי להבין ולדעת איך לנצל את יתרונות האינטרנט על מנת לקדם את עצמך בשיווק שותפים לרמה שעוד לא הכרת. הכתיבה השיווקית היא חלק בלתי נפרד בתהליך השיווקי. כדאי מאוד שתכיר את כללי הכתיבה השיווקית הנכונה באינטרנט.

מודול 9: אאוטסורסינג במודול זה תבין איך להעביד אחרים בשביל לייצר לך כסף. זהו מודול בו תלמד על רשתות שמציעות עבודות למענך במחיר בדיחה, אשר הם יבצעו את העבודות שתגדיר להם. למשל: לבנות לך אתר, לבנות לך מודעות, להביא תנועה של אנשים, להפעיל פרסומים בזמנים שתרצה ועוד ועוד ועוד ועוד... במודול זה תבין באמת מה היא הכנסה פסיבית אשר תפנה לך זמן למשימות אחרות כדי לייצר עוד ועוד כסף.

מודול 10: למתקדמים מודול המלמד אותך לנתח את התנועה שלך. מאיזו מודעה הגיע הכי הרבה תנועה, מהי כמות האנשים שהגיעו לדף מסוים, כמה מהם עזבו ולא רכשו, איך לחזור לאותם אנשים ולבצע ריטרגטינג שיחזיר את הקהל שלא ביצע פעולה. *ריטרגטינג - החזרת קהל היעד הממוקד לדף מסוים שהם צפו בו. זהו מודול שניתן לתלמידים בסוף מאחר וכאן צריך להכיר פונקציות חדשות ולהתאימן לדפים שלנו. 

מפגשים פרונטליים וכנסים בעולם החיצון  

מפגש אמצע קורס: מפגש אמצע קורס (כמובן שנעדכן על תאריך, שעה ומיקום). נלמד אסטרטגיות חדשות וייחודיות, נבין האם יש כאלו שלא עמדו בציפיות שלנו ועדיין לא הצליחו, נבין איך אלו שהצליחו, הצליחו! נענה על כל השאלות שלך ונספר על מפגש הסיום המרתק שמתרחש בסיום הקורס ועל התוכנית שתכין אותך להיות סופר אפיליאייט. השתתפות מבחינתנו היא חובה, כי חבל לפספס עוד דרכים, אסטרטגיות ושאלות שעלו לאורך הקורס. סתם, לא באמת חובה :-), תהיה הקלטה, אך חשוב שתגיע! 

מפגש סיום קורס: כנס סיום מרתק עם מומחים מעולם השיווק הדיגיטלי שיקפיצו אתכם עוד רמה קדימה. בכנס נדון באפיקי הכנסה נוספים בתתי נישה של אפיליאייט מרקטינג, נעלה תלמידים מצטיינים לבמה אשר יספרו איך הצליחו אשר יתנו השראה ומוטיבציה לכולם. נייצר שיתופי פעולה יחד, נסגור קבוצות עבודה מורחבות וניתן דגש על המשך הדרך בתור אפיליאייטס מקצוענים. בנוסף, תקבלו הדרכה עוצמתית והזדמנות נדירה להיכנס לטופ אפיליאייטס בארץ. 

16 בונוסים בשווי כולל של ₪17,143!  

האנגר המודעות שלנו כל הסודות הכי כמוסים שלנו למודעות, פרסומות, כתבות וקמפיינים שיווקיים, שיעשו לך את החיים הרבה יותר קלים ופשוטים. בלי להתאמץ, בלי לחשוב יותר מידי, פשוט להעתיק, לשנות תוכן ולהדביק! מדובר על קמפיינים ומודעות שיצרו לנו אלפי דולרים, לכן, אין להעבירם לשום גורם אחר מלבדך. 1,297 ש"ח

האנגר עמודי הנחיתה שלנו מאגר עמודי הנחיתה שלנו הכולל את עמודי הנחיתה הממירים ביותר לפי הסטטיסטיקות שלנו. דפי נחיתה מקצועיים ואיכותיים שהניבו תוצאות מדהימות בפרסומים והשקות. כאשר מפרסמים דף נחיתה, מאוד רוצים שמי שמגיע אליו ישאיר את הפרטים שלו, לכן, אתה עומד לקבל גישה לכל דפי הנחיתה שלנו. 1,163 ש"ח

מערכת חישוב רווחים שלא תעז להתבלבל, כל חישוב לא תקין, יכול להוביל לטעויות והפסדים עצומים. כמו שכבר סיפרנו לך על הטעות הנוראית שגרמה לנו להפסיד 40,000 ₪... לכן, יצרנו בשבילך "מחשבון", שאיתו ניתן למדוד במדויק את הרווחים שלך לאחר ההוצאות. 297 ש"ח

6 חודשים מתנה במערכת וויפלאש לא כל כך פשוט ליצור דף נחיתה, ועוד יותר לא כל כך פשוט ליצור דף נחיתה בחינם. לכן, אתה מקבל חצי שנה בחינם לחלוטין במערכת שפותחה על ידינו. מערכת וויפלאש תיצור לך דפי נחיתה בשניות בודדות: תכניס תוכן והדף נוצר לבד. 1,062 ש"ח

קופון בניית אתר דרימהוסט רכישת דומיין לאתר שלך למשך שנה + איחסון המידע של האתר. כאשר תרצה לבנות אתר, הקופון יעזור לך – באחריות. ישנן רשתות שותפים אשר דורשות אתר תדמית (פשוט לבנייה 10 דק') בכדי להירשם אליהן. 240 ש"ח

רשות המיסים ההדרכה מועברת על ידי מומחית לראיית חשבון מטעם משרד רו״ח אליאס בע״מ. היא תדריך אותך על מיסים ומה עושים עם הכסף אחרי שצברת אותו. מאוד קל לאבד את כל הכסף שיצרת, אנשים נוטים להיות עיוורים לאחר שעשו כמות רצינית של כסף, ושורפים אותו בטיפשות. 1,197 ש"ח

קורס שיווק בווצאפ קורס דיגיטלי שלנו על שיווק בפלטפורמת ווצאפ. מדובר בדרך חדשנית בה אתה הולך ללמוד לשווק מוצרים דרך הווצאפ בדרך שכמעט לא מוכרת לאיש. קורס עוצמתי בעל ערך מוסף גבוה במיוחד שיאפשר לך להיות בפור על משווקים אחרים. 1,649 ש"ח

קורס יוטיוב ה"וידאומט" קורס המדריך אותך איך לייצר כסף מיוטיוב פשוט מאוד: לוקחים סרטונים שקיימים ביוטיוב, עורכים ומעלים לרשת. מכניסים קישור שותף, מפרסמים בצורה אורגנית (בחינם) ומתחילים להרוויח כסף. 1,497 ש"ח

קורס וורדפרס למתחילים מגיע שלב שאתה רוצה וצריך לבנות אתר. יכול להיות אתר תדמית, או אתר אפיליאייט, שבו אתה מכניס הצעות של מוצרים. בנוסף, תוכל לייצר הכנסה פסיבית ולהכניס את מערכת גוגל אדסנס, שמאפשרת לגוגל לפרסם אצלך באתר פרסומות גוגל עליהן תרוויח כסף (לא הרבה, אבל זה גם כסף) 1,390 ש"ח

חודשיים חינם במערכת הדיוור רב-מסר חודשיים עבודה עם מערכת הדיוור ודפי הנחיתה של רב-מסר, מערכת הדיוור המתקדמת ביותר. איתה אנחנו עובדים על מנת לדוור את רשימות התפוצה. רב-מסר מאפשרת גם בניית עמודי נחיתה. 260 ש"ח

45 יום חינם במערכת ICOUNT כשהכסף מתחיל לזרום לחשבון הבנק, מה לעשות, צריך לדווח לרשויות המיסים. כל הכנסה של מזומנים לחשבון הבנק שלך, מצריכה הוצאת חשבונית. תקבל 45 יום חינם במערכת החשבוניות אייקאונט. 197 ש"ח

קופון לתוכנת פרסום אורגני בפייסבוק כאשר תלמד לפרסם אורגנית ולייצר תנועה חינמית אל המוצרים שאתה מקדם, תרצה להפעיל תוכנה שתעשה את העבודה בשבילך. קופון הנחה לתוכנה עלינו :) 97 ש"ח

גלגל ההצלה (מנטור) בדיקת הקמפיין הראשון שלך בפייסבוק עם זכוכית מגדלת של המנטור. כאשר תייצר קמפיין, תבקש, נעבור עליו ונדאג שהכל נראה תקין ועובד תקין. 849 ש"ח

אימונים אישיים 2 על 1 שים לב: לרשות ה- 50 הראשונים בלבד אימון אישי במתנה איתנו, פגישה בת 45 דקות עם בן ויוסי על מנת לייעל ולהאיץ את התהליך. 1,749 ש"ח

חבילת נופש מטורפת אירוח ל – 2 לילות במלון בארץ הכולל ארוחת בוקר, מסיבת סיום עם אלכוהול וכנס סופר אפיליאייטס – חשיפת אסטרטגיות מטורפות שנבנה יחד. בונוס זה בתשלום סמלי של 950 ₪. 2,349 ש"ח

בונוס נוסף בשביל הסדר וההצלחה: 

ניהול זמן בעידן הטכנולוגי ניהול זמן הינו אחת מהמצוקות של כולנו בעידן הטכנולוגי. במהלך השיעור שלפניכם מתקיימת זרימה בשני אפיקים מקבילים: האחד הוא הבעייתיות בכניעה ל"קופסאות הטכנולוגיות" עם כל ההשלכות הנלוות לכך, והשני הוא השימוש ב"קופסאות" כמשרתות אותנו, על מנת לנהל את הזמן ביעילות המרבית. שכן, הטכנולוגיה היא מצב נתון שכובש עוד ועוד חלקים בחיינו. הכל תלוי בסדר העדיפויות, במינון ובוויתור, ברווח ובהפסד (מימד חשוב בניהול החיים בכלל). 1,850 ש"ח

ההשעקה שלך בתכנית ההכשרה והליווי היום היא: 

תכנית כזו מתומחרת במכללות בין 15 ל – 17 אלף ₪. אבל לשמחתך אתה עובר את הקורס מהבית, בנוחות שלך ואנחנו לא נבקש סכום כזה כמובן. אז המחיר הבאמת נכון לתמחור הקורס הזה, כך שאתה תצא מרוצה וגם אנחנו הוא ₪5,500, שזה... שליש משווי הבונוסים שאתה עומד לקבל!

אבל... ויש כאן אבל גדול

לכל מי שיראה רצינות ויצטרף כבר בתקופת ההשקה, וישלם בתשלום אחד בלבד, יזכה בהנחה, שלא תחזור על עצמה, של 800 ש"ח!!!

ולכן, העלות שלך היום היא 4,700 ש"ח בלבד!!!

תנאי תשלום  

תוכל לפרוש את התשלום למספר תשלומים בעיסקה פתוחה – כך שמסגרת האשראי לא תיהיה תפוסה. או לחילופין, בתשלום אחד של 4,700 ₪ בלבד! כמובן רק לתקופת ההשקה ולמהירי ההחלטה שביניכם.


האחריות המוכרת שלנו

כמו שכבר שמעת וכמו שתמיד דגלנו לעשות, זה לתת 14 ימים של אחריות מלאה על תוכנית ההכשרה והליווי.

חשוב: בכדי לקבל את ההחזר הכספי אנו נבקש מספר דברים:

  •  לעבור על מודולים 1 עד 3 ולסיים את הפרקים.
  •  להגיש לנו את שיעורי הבית.
  •  להשתמש בבונוסים הרלוונטיים לכל מודול.


במידה ותחליט לבטל (לא נכעס) תחויב אך ורק ב – 329 שקלים דמי ביטול, זאת עקב עלויות של חברת האשראי כאשר מתבצע ביטול.

"כן, אני בפנים!"  

מלא את הפרטים הבאים לביצוע הרשמה

 צלצלו עכשיו ליועצי הלימודים: 1800-800-856

עקב עומס רב מאוד על נציגי המכירות ייתכן וההמתנה תיהיה ארוכה. אנו ממליצים לבצע רכישה דרך האתר, עמכם הסליחה.

מי אנחנו?

יוסי קליין מייסד ומנכ״ל

בן 24, מתכנת בחסד עליון מזה 9 שנים. עוסק בפרסום בגוגל, יוטיוב, פייסבוק ושיווק שותפים כ-6 שנים.

בן קליין מייסד ומנכ״ל

בן 28, חי ונושם את עולם השיווק והפרסום באינטרנט מזה 4 שנים. עוסק בשיווק שותפים, פרסום בפייסבוק וגוגל

עדויות תלמידים

שאלות נפוצות

מתי הקורס מתחיל?

המודול הראשון נפתח ב-30.11.2017. מודול נוסף יפתח כל כשבוע. כלומר, התחלת ביום ראשון את מודול 1, ראשון אחריו תתחיל את מודול 2 וכך הלאה... זאת על מנת ליצור שיוויון בין התלמידים, אלו שיודעים יותר ואלו שפחות. בנוסף, בכל סוף מודול - כלומר, בכל שבוע נעלה לשידור חי יחד אתכם, נענה על שאלות שנוצרו במשך השבוע שעבר ונלמד אסטרטגיות חדשות. נשלח תזכורת ביום השידור למייל. הקישור לשידורים החיים ישלחו אליכם למייל כמה דקות לפני השידור.

מתי נכנסת האחריות לתוקף?

החל מהתאריך 30.11.2017 ולמשך 14 ימים

עד מתי הקורס יהיה לי זמין?

הקורס יהיה זמין כל עוד האינטרנט (או אנחנו) חי ונושם - לתמיד.

במידה ואני לא מצליח לייצר כסף מהתכנית מה קורה?

תראה, אני לא ממש מכיר אותך ואת היכולות שלך (למרות שאנחנו בוודאות נכיר תוך כדי הקורס ונעזור עד שתצליח), אבל הכל חייב להיות קשור בהתמדה שלך. תמיד... אבל תמיד, אנחנו ניכשל בדרך אל ההצלחה. השאלה היא, האם אתה מוכן להתמיד עד שתצליח? במידה וכן, אתה כבר בדרך הנכונה.

מתי ניתן יהיה לראות תוצות (כסף)? 

עקרונית, לאחר סיום מודול 3 (תלוי בהתמדה שלך) כבר ניתן לראות תוצאות. יצא לנו לראות כבר כאלה שהפתיעו מאוד והצליחו לייצר הכנסות מדהימות בשלב מסוים במודול 3, אך בדרך כלל רואים את הדולרים הראשונים לאחר המודול הזה.

האם אני צריך\חייב לדעת אנגלית?

לא, קיימות רשתות שותפים גם בישראל שאיתן ניתן לעבוד. בנוסף, גם רשתות שותפים בחו"ל, ניתן לתרגם על ידי הדפדפן בלחיצה אחת פשוטה אשר אנחנו מלמדים גם את זה בקורס. * אנגלית ברמה בסיסית ומעלה יכולה רק לעזור בהמשך.

האם יש צריך\חייב ידע בתחום המכירות?

ממש... אבל ממש לא... אנחנו המתווכים של עולם המכירות. לא צריך לדבר בטלפון, לא צריך לשכנע אף אחד. צריך ללמוד כתיבה שיווקית (שאנו כמובן לומדים בתכנית).

האם אני צריך\חייב השקעה כספית נוספת במהלך התכנית?

אין צורך בהשקעה כלל, אך אנחנו ממליצים להשקיע סכום מינימלי לאחר מודול 5. כמובן, כמו בכל עסק (למרות שבתחום הזה פחות באופן קיצוני), יש להשקיע סכום מסוים. כאן, ההשקעה היא מינימליסטית מאוד ואפשרי גם להגדיל השקעה. חשוב לנו לציין שבמידה ותחליט להגדיל את ההשקעה, תראה תוצאות הרבה יותר מהר.

האם אני צריך\חייב להתקדם בקצב של כולם?

לא, אתה יכול להתקדם בקצב שלך, מתי שמתחשק לך. חשוב לדעת: בכל שבוע בסיומו של מודול, מתבצע שידור חי על המודול שהיה. על כל מקרה, השידור מוקלט ועולה לאתר התלמידים בסוף כל מודול. לכן, אין כל בעיה להתקדם בקצב שלך.

כמה זמן נמשכת תכנית ההכשרה?

התכנית נמשכת כ - 8 שבועות.

כמה זמן אני צריך\חייב להשקיע ביום בכדי לייצר הכנסה כלשהי?

בממוצע, בכדי להרים עסק כזה נדרש לעבוד שעתיים ביום לפחות, בעיקר בשלב הבנייה. לאחר שמצליחים ליצור הכנסה יציבה, הכל הופך להרבה יותר פשוט.

 צלצלו עכשיו ליועצי הלימודים: 1800-800-856  

© 2017 כל הזכויות שמורות לקליינ'ס מקטינג :: תקנון :: שנקר 1 הרצליה פיתוח :: 1800-800-856

לצורך הרשמה יש למלא את הפרטים הבאים:

מדיניות פרטיות: פרטיך מוגנים באופן מוחלט ולא יועברו לאף גורם חיצוני